HAKKIMIZDA

GESİS Elektrik ve Elektronik, güç elektroniği ve enerji konularında faaliyet göstermek üzere 2004 yılında kuruldu. Sektörel deneyimi, 15 yıllık mühendislik birikimi, araştırmacı ve çözüm odaklı yaklaşımı ile kısa sürede kamu ve özel sektörde yer alan kurumlarla çalışmalarına devam etmektedir.

Ana konusu Kesintisiz Güç Kaynağı olan Gesis Elektrik ve Elektronik, ürün portföyünde yer alan cihazları konusunda satış ve 7/24 servis hizmeti vermektedir.

– Kesintisiz Güç Kaynakları
– Gerilim Düzenleyicileri
– Frekans Düzenleyicileri veya Dönüştürücüleri
– Redresör ve Akü Şarj Cihazları
– Regülatörler
– Bakımsız Kuru Tip Aküler
– AC/DC Kesintisiz Güç Kaynakları
– DC/DC Konvertörler
– DC/AC İnvertörler
– Kamera Güvenlik Sistemleri
– Solar Paneller
– Akü, Bakım, Onarım ve Rejenarasyon

Gesis Elektrik ve Elektronik, Tescom UPS markasının Trakya bölge bayi ve distribütörlüğünü yapmaktadır. Sektörel deneyimi, mühendislik birikimi, araştırmacı ve çözüme odaklı yaklaşımı ile kısa sürede kamu ve özel sektörde kurumlara hizmet vermektedir.

Gesis Elektronik, marka gözetmeksizin, her tip kesintisiz güç kaynağına servis ve bakım hizmeti verebilecek alt yapı ve mühendislik bilgi birikimine sahiptir.

Gesis Elektronik, enerji sektörünün dışında ülke ekonomisine maksimum kazanç felsefesi doğrultusunda ömrü dolmuş ve bir çok firmanın yenileme yoluna gittiği forklift, lift, stasyoner, farklı tip akülere rejenerasyon işlemi uygulamaktadır.

 

Vizyonumuz

Güç Elektroniği, Enerji, Kesintisiz Güç Kaynakları ve Akü Rejenerasyon konularında ihtiyaca yönelik çözümler sunmaktır.

 

Misyonumuz

İnsana ve çevreye duyarlı, kaliteli, güvenli ve uygun maliyetli bir faaliyet politikasıyla hizmet sunmaktır.

 

Değerlerimiz

Güven, Ürün Odaklılık, Tecrübe, Servis Kalitesi, Müşteri Memnuniyeti